Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Organizam preselectie pentru angajatori din Marea Britanie si Italia,( si muncitori necalificati). Locul de amplasare:pe tot teritoriul Regatului Unit al Marii Britanii sau Italiei UK-Program de lucru intre 37,5 ore – 60 ore saptaminal cu minim 7.20-14.00 Lire sterline / ora ITALIA-Salariu-1300-1500 euro/luna-sudori; -1000-1100-badante. -disponibilitate imediata; -experienta in domeniul -seriozitate,decenta disponibilitate munca in echipa si ore suplimentare. Inscriere doar cu Cv pe: E-mail,in vederea recrutarii ,selectiei si programarii la interviu. Site: plecariinstrainatate.eu . Tel: ........ ( Program L- V : 12- 17 )

Cerinte

cerinte : seriozitate ,punctualitate,disponibilitate munca in echipe si ore suplimentare. Dispus pentru program de munca in schimburi, incluzand si zile de weekend; Dispus sa lucreze ore suplimentare platite cand este nevoie; O buna atentiei la detaliu si dexteritate;

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

100 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja