Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Marea Britanie- infirmieri. Postul presupune ingrijire medicala pentru persoanele în vârstă din aziluri de batrani din Marea Britanie,ingrijire la domiciliu,supraveghere la domiciliu,alte servicii. Salarizarea incepe de la 7.85£/ora – 9.50£/ora. veti putea lucra intre 35 si 60 ore pe săptămână (zi, noapte, weekend) concediu de odihna platit (28 de zile/an) nu se percepe comision de angajare, mediere sau procesare a CV-ului. oferim asistenta in găsirea unei locuințe la un pret avantajos dupa terminarea cursului oferim asistenta in deschiderea contului bancar si suport pentru obtinerea NINO (National Insurance Number) totodata, oferim suport constant pe toata perioada de desfasurare a contractului, pentru a avea siguranta ca vi se respecta drepturile Cunoasterea limbii engleze este obligatorie. Experienta in domeniu constituie un avantaj. Pentru mai multe detalii puteti sa ne contactati.

Cerinte

Cerinte: limba engleza mediu; seriozitate si experienta suficienta pentru a trece proba de lucru. Descrierea firmei: Firma acreditata de MMPSF ROMANIA pentru recrutare si plasare forta de munca in strainatate,reprezentant legal al angajatorului pentru Romania. Asteptam CV urile dvs (in engleza si foto atasata), pentru a stabili un interviu si pentru primirea ofertei de munca.

100 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane