Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

UK-LUCRĂTORI PENTRU DEPOZITE ȘI CONDUCĂTORI AUTO PROFESIONIȘTI Operatori care să lucreze într-un lant de depozite în Warrington, aproape de Liverpool și Manchester, Swindon în Wiltshire, Wolverhampton, Formarea completă va fi acordată de angajator(NVQ), singura cerință este engleza de bază. Compania asigura cazare contracost. Costul este de aproximativ 65-85 £ pe săptămână. Salariul începe de la 7,50 £ pe oră și cu bonusul poate ajunge până la peste £ 10 pe oră. Saptamana de baza este in jur de 45 de ore, dar exista intotdeauna ore suplimentare disponibile. și Șoferi profesionisti Salariul oferit pleaca de la £ 2500 și £ 3000 pe luna.

Cerinte

Descrierea firmei Firma acreditata de MMPSF ROMANIA,pentru recrutare si plasare forta de munca in strainatate,reprezentant legal al angajatorului pentru Romania. Trimiteți CV pentru oferta de muncă și interviu Nr.phone Info: XXXXXXXXXXXXXX

100 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai