Detalii loc de munca

Descrierea jobului

URGENT!!! 30 de locuri disponibile IMEDIAT pentru Cules mere-Italia!!! Contracte de muncă legale!!! Nu se cere limba italiană, plecările sunt imediate!!! Fără taxe, fără comisioane! Alege Brilliant pentru un loc de muncă sigur!!! Salarizarea este între 4,50-5,00 Euro net/ oră, depinde de provincia unde se lucreaza, aproximativ 1200 euro pe lună, in functie de orele lucrate. Se lucrează 6 zile pe săptămână, iar cazarea este asigurată! Alege Brilliant şi obţine un contract legal de muncă fără comisioane sau taxe de mediere!

Cerinte

Documente necesare angajare: · copie carte de identitate; · cazier judiciar; · adeverinţă medicală (clinic sănatos, apt/ă de muncă); · copie diplomă/certificat/adeverinţă de studii/calificare – dacă este cazul; · adeverinţă de liberă circulaţie (se eliberează de la Secţia Paşapoarte); · decizie de întrerupere a contractului individual de muncă de la ultimul angajator sau RAPORT REVISAL eliberat de la Forţele de Muncă – dacă este cazul.

30 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja