Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam ASISTENTI MEDICALI pentru un prestigios centru de ingrijire din ANGLIA -LONDRA NU SE PERCEP NICIUN FEL DE TAXE SAU COMISIOANE DE LA ASISTENTI - INTERVIURILE SE TIN IN DATA DE 24.09.2015 - VIDEOSKYPE. -SUNT ACCEPTATI SI ASISTENTI FARA INREGISTRARE LA NMC DAR CARE SUNT DISPUSI SA ISI FACA INREGISTRAREA. -ACESTIA POT INCEPE SA LUCREZE PANA LA OBTINEREA NUMARULUI PIN CA SI LEAD CARE ASSISTANT. OFERTA: LOCATIILE DE JOB : LONDRA Salarii : - 7- 8 Lire Sterline /ora in perioada in care se lucreaza ca si LEAD CARE ASSISTANT ( pana la obtinerea PIN-ului ) -13.5-15 LIRE STERLINE/ORA (salariul ca si ASISTENT MEDICAL CU PIN ) Programul: 39.5 -45 ore/saptamana (ture de 12 ore de zi sau de noapte) Exemplu salarizare : - Pentru un contract de 39.5 ore/ saptamana la tarif de 14 lire/ ora salariul NET va fi 1860 Lire Sterline/ luna - Pentru un contract de 45 ore/ saptamana la tarif de 14 lire/ ora salariul NET va fi 2084 Lire Sterline/ luna BONUSURI : - BONUS DE RELOCARE 500 DE LIRE STERLINE pentru : CAZARE si MASA in primele doua saptamani si TRANSPORT in ANGLIA-LONDRA - Suplimentar Agajatorul ofera sub forma de IMPRUMUT pe 10 luni 1000 de lire sterline la inceperea contractului , pentru inchirierea unei locuinte - BONUS DE COMMITMENT : La finalizarea a 12 luni de contract asistentii vor primi un bonus de 1000 lire sterline. - Asistentii sunt asteptati la aeroport si condusi la locurile de cazare, vor avea in permanenta o persoana de contact in ANGLIA-LONDRA

Cerinte

-Diploma de Asistent Medical Generalist -Nivel bun de limba Engleza -Disponibilitatea de a locui si lucra in Anglia minim 12 luni -Disponibilitatea inregistratii la NMC

20 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja