Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam un barman-ospatar (barbat sau femeie) pentru un restaurant din Corsica, situat in Casaglione (langa plaja LIAMONE). Pentru a va desfasura activitatea si a va bucura de aceasta locatie de vis aveti nevoie de cel putin 2 ani experienta in domeniu. Este esential sa aveti cunostinte de limba franceza la nivel avansat. Limba engleza la nivel incepator constituie un avantaj.

Cerinte

-primirea clientilor; -preluarea comenzilor; -servirea mancarii si a bauturi la mese; -mise-en-place-ul; -preparea cocktail-urilor si a cafelelor; -pregatirea inghetatei; -promptitudinea in servirea clientilor. • Salarizarea de 1500 euro brut/luna. • Cazarea in suma de 400 euro/luna va este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. • Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. • Pe langa experienta profesionala pe care o veti dobandi, va veti putea bucura de o priveliste extraordinara, imbogatindu-va deasemnenea si albumul foto.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja