Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cipru

Descrierea jobului - Cipru

Salarizarea se face între 700 EUR şi 750 EUR LEI) net /lunar în funcţie de experienţă dumneavoastră şi de interesul acordat locului de muncă. Se asigura în mod gratuit de către Angajator ✔ Mâncare gratuită ✔ Asigurările sociale sunt achitate/suportate de către Angajator ✔ Dreptul la 1 zi liberă pe săptămâna ✔ 8 ore de muncă zilnice (includ pauzele de masă) ✔ Orele suplimentare plătite ✔ Ziua liberă la cerere se poate munci (plătită) ✔ Servicii medicale gratuite pe tot teritoriul Ciprului ✔ Trainning gratuit şi plătit ✔ De muncă pe toată perioada anului ✔ Dreptul la al 13-lea salariu ✔ Concediu anual plătit (30 de line) ✔ Dreptul la şomaj ✔✔ NOTĂ: În general Angajatorul acceptă dorinţa candidatelor de a câştigă mai mult şi le acordă dreptul la ore suplimentare sau ziua la liberă să fie muncită contra-cost (venitul lunar net: 800 EUR) ALTE PRECIZĂRI ✗ 0 taxe înfiinţare dosar mediere ✗ 0 taxe analize ale dosarului/profilului ✗ Contract de muncă (candidat-angajator) ✗ Contract de colaborare (candidat - s.c. vale prov staff s.r.l.) ✗ Plecări sigure înregistrate la ITM, Buzău ✗ Cel mai flexibil sistem de recrutare şi plasare a forţei de muncă ✗ Fără comision în ţară: se percepe o singură dată, numai din primul salariu Cu drag, Echipa Vale's Staff HR Services Un sprijin eficient, de succes dar şi un partener de încredere!

Cerinte

CERINŢE Limba Engleză sau Greacă: nivel minim (înţelegerea cuvintelor uzuale); Vârstă: 24 - 45 Asteptam cererile dumneavoastra in regim urgent ! GRABITI-VA, APLICATI AUCM.

5 pozitii disponibile