Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, cauta URGENT electromecanici cu germana buna pentru o firma din Germania. CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 1300-1400 Euro net/luna - cazare asigurata din partea firmei germane - asigurare medicala. Tarif de mediere ZERO !!!

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, cauta URGENT electromecanici cu germana buna pentru o firma din Germania. CERINTE: - lb germana nivel mediu de conversatie - experienta in domeniu - calificare BENEFICII: - contract de munca pe perioada nedeterminata, direct cu angajatorul german - salarizare: 1300-1400 Euro net/luna - cazare asigurata din partea firmei germane - asigurare medicala. !! Dreptul la concedii legale de odihna !! !! Dreptul la sporuri aferente !! PENTRU ACEST LOC DE MUNCĂ NU SE PERCEPE NICIUN TARIF DE MEDIERE !!!

10 pozitii disponibile 27 persoane au aplicat deja