Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred -HR .Agency recruteaza femei pentru posturile de sortatoare in Olanda . Locurile de munca se vor desfasura in fabrica . Cazarea este asigurata de catre angajator gratuit. Salarizarea : 5.75-6 Euro / ora net , se plateste la sfarsitul sapatamanii lucrate. Program de lucru : se lucreaza 8-9 ore /zi , 6 zile /saptamana , 1 zi va libera pentru odihna. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei nostre. Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie corp intreg de data recenta.Plecarile sunt garantate!

Cerinte

Cerinte obligatorii: _ persoane apte de munca ( doar femei), avand varsta cuprinsa intre 20 si 50 ani - cunostinte de limba engleza nivel conversational - seriozitate si lipsa antecedente penale, - stare de sanatate foarte buna - disponibilitate pentru lucru in ture de noapte - dsponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor din oferta primita de la recrutor

10 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja