Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

naval plumber/air duct fitter - montare tuburi PVC, cupru etc - montare conducte de aer si conducte Spiro; - lucrari sanitare conform desenelor si informatiilor; - montare conducte de aer in conformitate cu schitele si informatiile primite; - de preferat cu VCA, dar si fara nu este nici o problema; - locatia in zona Rotterdam-ului; - cazarea asigurata si platita de angajator; - transportul de la locul cazarii la locul de munca si retur este asigurat si platit de angajator; - plata salariului - saptamanal

Cerinte

- limba engleza nivel conversational - experienta in activitati de instalatii sanitare la bordul navelor (constructii noi) - experienta in montarea conuctelor de aer la bordul navelor - permis auto (preferabil) - montare tuburi PVC, cupru etc - montare conducte de aer si conducte Spiro; - lucrari sanitare conform desenelor si informatiilor; - montare conducte de aer in conformitate cu schitele si informatiile primite; - de preferat cu VCA, dar si fara nu este nici o problema;

4 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai