Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam personal pentru a lucra in Anglia in rolul de Ingrijitor batrani la domiciliu, pentru clientul nostru - una dintre cele mai mari companii din industrie in UK. Locatie: Londra, zonele Runnymede / Slough / Bromley Salariu si beneficii: Salariu intre 8 si 11 GBP / ora (un venit minim lunar net, dupa plata taxelor si a chiriei de 1.200 GBP); Minimum 48-50 de ore de lucru acordare saptamanal; Posibilitatea efectuarii de ore suplimentare ceea ce va duce si la cresterea salariului; 2 sedinte de conducere cu un instructor autorizat; Contract de munca legal semnat impreuna cu angajatorul din Anglia; Suport atat in vederea obtinerii NIN si a contului bancar, cat si pe parcursul intregii colaborari.

Cerinte

Cerinte: Cunostinte de limba Engleza - nivel mediu / conversational; Permis de conducere categoria B - vechime minimum 12 luni; Experienta in domeniu nu este necesare - constituie insa avantaj.

15 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja