Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie serioasa de recrutare, recrutam URGENT, instalatori centrale termice pentru o firma din Germania care sa aibe disponibilitate cu masina proprie. Angajatorul din Germania accepta instalatori chiar si fara limba germana. CERINTE: - experienta si calificare in domeniu BENEFICII: - Contract de munca cu angajatorul german pe perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire pe nedeterminat - Salarizare: 11 euro brut/ora Se lucreaza 9 ore, 5 zile/saptamana - Asigurare medicala - Cazare asigurata dar se plateste doar partial de catre beneficiar/angajat.

Cerinte

Companie serioasa de recrutare, recrutam URGENT, instalatori centrale termice pentru o firma din Germania care sa aibe disponibilitate cu masina proprie. Angajatorul din Germania accepta instalatori chiar si fara limba germana. CERINTE: - experienta si calificare in domeniu BENEFICII: - Contract de munca cu angajatorul german pe perioada de 3 luni cu posibilitate de prelungire pe nedeterminat - Salarizare: 11 euro brut/ora Se lucreaza 9 ore, 5 zile/saptamana - Asigurare medicala - Cazare asigurata dar se plateste doar partial de catre beneficiar/angajat. Personal Inter Avant ist ein Unternehmen, das ist ein Unternehmen das sich mit Rekrutierung von arbeitskräfte aus Rumänien, für die Arbeitgeber în Westen beschäftigt.

5 pozitii disponibile 16 persoane au aplicat deja