Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Rentacred HR.Agency recruteaza personal necalificat pentru a lucra in cadrul unui Fast&Food din Birmingham , Marea Britanie. Candidatii vor lucra 10-12 ore/ zi , 6 zile pe sapatamana, o zi libera pentru odihna. Salarizarea : 200 GBP /saptamana - 800GBP /luna, +TIPS. Responasabilitati ; - curatenie la locul de munca, spalarea vaselor, prepararea mancarii -sandwich,hot-dog si alte preparate specifice . Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza insotit de fotografie color corp intreg.Plecari garantate!

Cerinte

Cerinte obligatorii: - persoane cu varsta cuprinsa intre 20 si 40 ani - experienta pe post similar celui pentru care candidatul aplica - cunostinte de limba engleza nivel conversational - stare de sanatate foarte buna, adaptabilitate la cerintele angajatorului, comportament civilizat, seriozitate si lipsa antecedente penale - disponibilitate de a se prezenta la post conform programarii angajatorului - acceptarea conditiilor ofertei primite de la recrutor

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

2 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja