Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Recrutam Lucratori comerciali cu experienta in activitati de vanzare pentru un distribuitor de jocuri electronice si gadgeturi, care va participa cu cate un stand la 3 targuri in mall-ul Sun Plaza, Mall Vitan si Promenada.

Cerinte

Responsabilitati - promovarea si vanzarea produselor - emitere de bon fiscal, gestiune marfa, raport Z - asistenta clienti la stand si la casa de marcat Oferta: - contract de munca temporar full-time - salariu motivant + bonus de prezenta + comision din vanzari Cautam persoane - energice si indemanatice - atente la detalii - politicoase, amabile si cu simtul responsabilitatii Aplicati online sau trimiteti-ne CV-ul pe adresa de e-mail office @ a1-recruitment. ro si veti fi contactat in cel mai scurt timp de unul dintre consultantii nostri.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai