Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Post de medicina muncii in asociatie interentreprise ILE DE FRANCE, la 1h de PARIS, la 30 minute de Aeroportul CDG din Paris si la 10 minute de Parcul Disneyland Asociatie inter-entreprise de 120 de profesionisti, 30 de medici, dintre care 6 medici români, integrati in serviciu de mai multi ani Chiria locuintei gratuita (in valoare de 1000€ /luna) pentru primele 2 luni dupa instalare Asistenta pentru gasirea unei locuinte familiale Asistenta financiara ocazionata de mutare PACHET SALARIAL MOTIVANT (salariu superior grilei CISME) Conditiile obtinerii unui post: Diploma de medicina generala ,

Cerinte

Acte necesare pentru inscrierea la Colegiul Medicilor (certificat de conformitate, traduceri, diplome Bun nivel de limba franceza (nivel conversational – B1 sau B2 pe grila europeana). Diploma de limba franceza nu este obligatorie. Motivatie pentru instalarea in Franta

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai