Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Cautam pentru clientul nostru - o companie multinationala din domeniul bancar - o noua colega /un nou coleg, pentru postul de Receptionist, ce va avea urmatoarele responsabilitati: - intampinarea clientilor - preluarea corespondentei si sortarea acesteia - mentinerea legaturii cu firmele de curierat - preluarea apelurilor telefonice Profilul cautat: - persoana zambitoare, comunicativa, energica si dinamica - studii medii finalizate/superioare (in curs sau finalizate) - experienta pe un post similar constituie avantaj - cunostinte medii de limba engleza Alte informatii: - locatie: Bucuresti, zona Aurel Vlaicu - Program: 8 ore/zi, program luni-vineri - Tip contract: contract individual de munca - Salariu fix, tichete de masa, abonament clinica privata Doar persoanele care se potrivesc profilului vor fi contactate.

Cerinte

persoana zambitoare, comunicativa, energica si dinamica - studii medii finalizate/superioare (in curs sau finalizate) - experienta pe un post similar constituie avantaj - cunostinte medii de limba engleza

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile 7 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai