Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Firma autorizata ca Agent de munca temporara recruteaza personal cu experienta in diferite domenii pentru locuri de munca in Franta, soferi profesionisti, sudori TIG/MIG, lacatusi in constructii metalice, frezori.Precizam ca nu percepem nici un fel de comision iar contractele de munca vor fi inregistrate in Franta cu toate beneficiile -asigurare medicala, securitate sociala, somaj etc.O parte din pretul cazarii va fi suportat de catre angajator. Orarul de lucru este de luni pana vineri, 8h/zi, cu posibilitate de efectuare ore suplimentare platite conform legislatiei franceze.

Cerinte

Limba straina: franceza nivel mediu; Experienta pe un post similar de minim 2 ani, experienta in strainatate reprezinta un avantaj; Ideal calificare in domeniu; Atitudine cooperanta; Seriozitate; Abilitatea de a lucra în echipa; Onorarea responsabilitatilor fata de clienti; Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou; Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

37 pozitii disponibile 29 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai