Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Firma autorizata ca Agent de munca temporara recruteaza pentru angajare zidari cu experienta, cu contract in Franta, cu toate beneficiile ce tin de un contract francez, somaj, asigurare medicala, securitate sociala etc. . O parte din pretul cazarii va fi suportat de catre angajator. Contractele vor fi cu plecari rapide. Nu percepem comision. Pentru programari interviuri si alte informatii va stam la dispozitie de Luni-Vineri intre orele 10-18.

Cerinte

Experiență în domeniile mentionate de minim 5 ani ; Limba straina: franceza-cunostinte medii Abilitate de executare a lucrarilor la un nivel inalt de calitate; Diploma de calificare in domeniu reprezinta un avantaj; Atitudine cooperanta; Abilitatea de a lucra în echipa sau individual; Onorarea responsabilitatilor fata de clienti; Capacitatea de adaptare la un mediu cultural nou Motivatia de a lucra intr-o tara straina.

Restrictii

Nivel minim de experienta necesara 3 - 5 ani

Limbi straine necesare Engleza

10 pozitii disponibile 22 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai