Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Pentru partenerii nostri, cautam URGENT lucratori in constructii (zidari) cu experienta de minim 6 luni dornici sa lucreze in zona Brabant, Olanda. Beneficii oferite: - salariul este de 460 Euro NET - se lucreaza minim 40 de ore/ saptamana - plata se face saptamanal - se ofera bonus de vacanta/concediu - cazarea este oferita GRATUIT de catre companie (1-2 persoane in camera), in apropierea locului de munca - asigurare medicala oferita de companie - rambursarea costului calatoriei, dupa 4 saptamani de munca.

Cerinte

- minim 6 luni experienta in domeniu - limba engleza la nivel mediu (interviul are loc in limba engleza) - carnet de conducere, categoria B + masina personala (de preferat) NU percepem comision nici inainte nici dupa inceperea activitatii dumneavoastra! Asteptam CV-urile dumneavoastra in limba engleza si va asiguram de promptitudinea noastra!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Limbi straine necesare Engleza

5 pozitii disponibile 9 persoane au aplicat deja