Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ZERO TARIFE DE INSCRIERE SI MEDIERE! Cea mai avantajoasa oferta de pe piata! Avantaje: • Tarife ZERO de inscriere si mediere • Al 13-lea salariu • 14 zile de training platit • Preluare gratuita de la aeroport • Cazare asigurata inca din prima zi • Set complet de asigurari si acces la pensie • Transport in comun gratuit cu autobuzele companiei • Siguranta maxima la locul de munca (camere de supraveghere, buton de panica, monitoare) CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA • Sarcini: conducerea autobuzelor de calatori pe drumurile publice din imprejurimile Londrei si inmanarea biletelor de calatorie • Natura contractului: de munca • Castig: 9,00 GBP/ ora (12,99 GBP/ ora dupa 12 luni de munca) • Ore suplimentare platite extra • Numarul de ore de munca: minim 38 ore/ saptamana, in ture • 2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu angajatorul • 28 de zile de concediu/ an • Durata contractului: nedeterminata

Cerinte

PROFILUL IDEAL: • Limba engleza la nivel incepator spre mediu • Permis de conducere categoria D • CPC card (certificat de calificare profesională continua) pentru transport persoane • Minim un an experienta in conducerea de autobuze • Sa nu fi avut incidente rutiere in ultimii 10 ani produse pe fondul consumului de alcool sau droguri • Varsta minima: 21 de ani • Seriozitate, dorinta de munca, abilitati de (auto)organizare • Stare medicala generala buna COSTURI: - Bilet de avion - Bani de buzunar FARA TARIFE DE INSCRIERE SI MEDIERE! Va dorim succes, Banca de Joburi

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja