Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Ce vei face tu pentru noi? - scanează produsele cumpărate de clienţi şi încasează contravaloarea lor, în bani sau bonuri valorice; - completează în permanenţă rafturile cu marfă; - urmăreşte datele de valabilitate ale produselor şi face rotaţia la raft a produselor; - îndepartează de la raft produsele deteriorate sau care nu respectă standardele; - participă la acţiunile comerciale din magazin; - răspunde solicitărilor clienţilor cu privire la informaţii despre produse, preţuri, mod de cântărire; - asigură curăţenia magazinului (inclusiv echipamente şi utilaje) şi a anexelor

Cerinte

Asteptam candidati dinamici, deschisi pentru munca in comertul alimentar. Experienta in domeniu nu este necesara- oferim pregatire profesionala in magazin. - abilitati de calcul aritmetic - fluenta in comunicare - disponibilitate pentru lucrul in 2/3 schimburi - capacitate pentru efort fizic sustinut ...aplica acum cu incredere!

20 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja