Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Post disponibil pentru agentia Iasi

Descrierea postului

Realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si anuale agreate pentru fiecare dintre indicatorii de
performanta;
- Recrutarea si selectarea continua de agenti;
- Livrarea training-urilor specific catre agenti;
- Pregatirea si prezentarea rapoartelor de activitate conform indicatorilor specificati;
- Evaluarea rezultatelor profesionale ale membrilor echipei si propunerea de actiuni de imbunatatire si
de dezvoltare corespunzatoare pentru acestia;

Cerinte:

Domiciliu stabil in Iasi.

Studii superioare finalizate;
- Minim 1 ani experienta in management de echipe si minim 5 agenti constitue avantaj;;- Bune abilitati de comunicare si relationare;

- Personalitate sociabila, serioasa, motivata si orientata catre rezultate;
- Bune abilitati de operare PC
Oferta (bonusuri, beneficii)

Oportunitatea dezvoltarii unei cariere de succes intr-un domeniu complex
- Program de formare profesionala si training-uri periodice
-Instrumente de suport in activitatea de vanzare si recrutare
- Pachet atractiv de remunerare.

; Programare interviu, va sunam noi.

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai