Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

munca este la casa de batrani, 3 mese pe zi, zona linistita, Norfolk-uk cerinte: - disponibilitate pentru ingrijire batrani - limba engleza la nivel conversational - premisul de conducere nu este obligatoriu se ofera: - contract de munca inregistrat in Anglia - cate 6.45 lire/ ora pentru inceput, - chiria se retine din salariu 50 lire pe saptamana Interviurile online sau fata in fata in Romania - dupa caz. Pentru informatii suplimentare si programarea interviurilor va rugam sa ne contactati telefonic sau online.

Cerinte

4 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja