Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie din Nord-Estul Angliei cu peste 100 de angajati, ce se bucura de o excelenta reputatie locala de peste 10 ani, recruteaza personal (5 TINICHIGII / MECANICI CAROSERIE AUTO) pentru doua din service-urile specializate cu reparatia masinilor avariate. Responsabilitati Rolul va implica repararea și înlocuirea partilor de caroserie ale autovehiculelor avariate într- un accident . Candidații de succes vor fi în măsură să demonstreze următoarele competențe: - Înlăturarea panourilor deteriorate - demontarea și remontarea panoului interior - Remontarea panourilor noi / reparate - Reparatii caroserie deteriorata folosind tehnici tradiționale (ciocan) sau mai multe tehnici moderne - Reparatii mici de genul: urme de lovituri, gauri sau zone corodate, folosind un material de umplutură compus În timpul procesului de reparare, sarcinile specifice pot include : -utilizarea echipamentelor de aliniere a suportului - utilizarea unui extractor puternic pentru a scoate orice deteriorare a părților semi - structurale componente ale vehiculului, cum ar fi arcul roții sau capota - utilizarea unui extractor de linie pentru a scoate panourilor ( cosmetice ) non - structurale avariate Program de lucru 8-9 ore/zi 5-6 zile/saptamana Minim 40 de ore/saptamana Cerinte - Minim Scoala Profesionala absolvita - Experienta in domeniu: 1 - 2 ani - Cunoasterea limbii engleza de cel putin la un nivel incepator - Sustinerea unui interviu direct cu angajatorul Beneficii Oferite - Salariul minim minim 22.000 lire sterline / an; 10,60 lire sterline/ora - Salariul maxim 35.000 lire sterline / an - Angajatul este bonificat in functie de cat de repede executa reparatia, putand ajunge la un salariu anual de pana la 35.000 lire an

Cerinte

- Minim Scoala Profesionala absolvita - Experienta in domeniu: 1 - 2 ani - Cunoasterea limbii engleza de cel putin la un nivel incepator - Sustinerea unui interviu direct cu angajatorul

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de experienta necesara 1 - 2 ani

5 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja