Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Brilliant Recruitment, agentie autorizata specializata in selectia personalului pe plan international, cauta personal (barbati calificati si femei necalificate/calificate), cunoscatori de limba engleza la nivel conversational/mediu, pentru asistenta la domiciliul pacientului-Domiciliary Care Assistants, ingrijire in institutii medicale -Care Assistants/Nurses, avand la baza parteneriate cu mai multi angajatori importanti din domeniul medical de pe tot teritoriul Marii Britanii. NU SE PERCEP SERVICII DE MEDIERE SAU ALTE TAXE!!! Brilliant Recruitment-numarul I in selectie personal la nivel international din Sud-Vestul Romanie

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa cunoasca limba engleza la nivel mediu, sa fie responsabila si serioasa. Trebuie sa va placa sa lucrati in acest domeniu. Permisul de conducere reprezinta un avantaj.

5 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja