Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Avem 2 posturi de strungar disponibile pentru partenerii nostri din Olanda. Candidatii ideali indeplinesc urmatoarele cerinte: 1) Strungar conventional + operator CNC Fanuc 2) Strungar conventional + programator CNC Fanuc+ CadCam Activitatea principala a companiei este realizarea de prelucrari de mare precizie a materialelor, frezare, strunjire CNC si conventionala. Descrierea muncii: - Productie de piese unicat, serii mici si mari. - Realizarea pieselor de dimensiuni mici cat si a unor ansambluri de dimensiuni mai mari pt industria metalurgica si alimentara - Programare independenta pe baza desenului tehnic - Materiale folosite: otel , inox, alte materiale neferoase - Masini folosite: strunguri cu doua, trei si cinci axe, sistem operare Fanuc dar si conventional

Cerinte

Cerinte: - Experienta in lucru independent pe strung conventional/CNC - Programare independenta pt postul de programator - Cunostinte de desen tehnic - experienta in utilizarea softurilor CadCam - Cunostinte de lb. engleza

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

2 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai