Detalii loc de munca

Descrierea jobului

- Program de lucru 2 schimburi, luni- vineri -Ambaleaza produsele finite, leaga pachetele corespunzator procedurilor si le depoziteaza conform instructiunilor primite. -Raspunde de incarcarea tirurilor si la descarcarea acestora la solicitarea colegilor sau a sefilor ierarhici. -Verifica cantitativ materialele si se asigura ca respecta in tocmai avizul de insotire in caz contrar anunta de urgent seful ierarhic pentru solutionarea diferentelor aparute. -Pregateste comenzile conform listelor date de catre seful ierarhic. -Elibereaza zona din productie cu produsele finalizate in cel mai scurt posibil transferandu-le in zona logisticii. -Otimizeaza consumul de material pentru ambalarea produselor. -Participa la optimizarea fluxurilor de logistica si inventarierea periodica Beneficii: -salariu avantajos -transport asigurat -bonuri de masa

Cerinte

- studii medii -atestat stivuitorist -minim 6 luni experienta utilizare stivuitor - experienta in depozit nu este obligatorie, suntem dispusi sa va invatam

1 pozitii disponibile 4 persoane au aplicat deja