Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Recrutam pentru companii din Marea Britanie : barbati, femei si cupluri , pentru a lucra ca si ingrijtori in azile private si support worker in toate zonele din Angliei Ce se ofera: Care assistent - contract de munca legal ,incheiat direct cu angajatorul din Marea Britanie ; - contract de munca full time, minim 40 ore / saptamana, garantat; - salariu incepand de la 8,50 GBP / ora, poate creste functie de experienta; -interviurile se tin pe skype - asistenta in obtinerea NINo si a cardului bancar; - cazare contra cost ( aproximativ 300 – 400 GBP / luna ,functie de locatie , se opreste din salariu ) - training de specialitate gratuit; - concediu platit 28 de zile / an ; - posibilitate de avansare in cadrul companiei; - plecari imediate, fara taxe sau comisione; Support worker - contract de munca legal, incheiat cu angajatorul din UK;contract de munca full time, minim 40 ore/saptamana, posibilitate ore suplimentare ( se pot lucra pana la 60 ore/saptaman); - salariul incepand de la 8.00 GBP/ora; - sleeps-in (obligatoriu 1 sau 2 pe saptamana) se platesc cu 35 GBP/noapte; - interviurile vor fi face –to-face -ca si spport worker – oferiti suport rezidentilor care sufera de epilepsie, autism sau ’’ learning disabilities’’ - asistenta in obtinerea NINo si a cardului bancar; - cazare contra cost ( aproximativ 300 – 400 GBP / luna ,functie de locatie , se opreste din salariu ) - training de specialitate gratuit; - concediu platit 28 de zile / an ; - posibilitate de avansare in cadrul companiei; - plecari imediate, fara taxe sau comisione; Nu percepem comisioane sau taxe !! Candidatii trebuie sa aiba aproximativ 400 GBP in momentul plecarii , pentru transport si diverse cheluieli in Anglia , pana primesc primul salariu

Cerinte

- o atitudine pozitiva; - personalitate comunicativa si dinamica; - sa ai multa rabdare, sa fii amabil si intelegator; - limba engleza nivel mediu, se accepta si nivel incepator ; - interviurile se sustin pe skype, va rugam sa includeti in cv si un id de skype; - experienta profesionala este un avantaj; Daca oferta noastra nu e pentru tine dar cunosti pe cineva care este interesat si si doreste sa plece recomada-ne si pe tine te rasplatim cu 250 lei, pentru fiecare persoana care se angajeaza !!

25 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai