Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Va rog cititi intregul anunt si aplicati doar daca indepliniti cerintele. Selectam ingrijitoare, infirmiera sau asistenta medicala calificata pentru azil de barani privat intr-un sat in Germania, in apropiere de Memmingen. Contract de munca pe termen nelimitat, salariu conform tarifului german (2000 euro brut, net depinde de clasa de impozitare), se discuta direct cu angajatorul la interviu. Program 8 ore pe zi, doua zile libere pe sapatamana. Oferim sustinere in toate probleme organizatorice (cazare, masa, acte).

Cerinte

Calificare de infirmiera, ingrijitor batran sau asistent medical. Limba germana nivel B2, poate fi si fara diploma sa vorbiti nivel mediu-avansat limba germana. Atitudine pozitiva, capacitate de integrare. Disponibilitate de a incepe imediat munca.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja