Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Profita acum de ultima sansa a anului de a pleca la munca in Anglia! Chiar daca nu cunosti limba engleza sau o cunosti putin noi iti oferim un job in cele mai mari depozite din Marea Britanie! Poti pleca foarte rapid, chiar la sfarsitul acestei luni sau inceputul lunii noiembrie! Atentie! Locuri limitate! Zero tarif de mediere! Zero tarif de inscriere! AVANTAJE • Plecare rapida • Incepi munca imediat • Semnare contract in maxim 24 ore de la inscriere • Poti castiga usor peste 1.200 GBP/ luna • Acceptati si candidatii fara experienta • Training gratuit • Sunt acceptate si cuplurile, putand astfel sa va dublati veniturile • Cazarea este deja identificata, ieftina si la indemana • Sprijin in vederea obtinerii NINO si a deschiderii contului bancar • Doar cu aceasta ocazie cunoasterea limbii engleze nu este obligatorie CARACTERISTICILE LOCULUI DE MUNCA • Sarcini: depozitarea marfii, verificarea stocurilor, inventarierea bunurilor deteriorate, selectarea produselor care trebuie livrate sau incarcarea/ descarcarea marfii • Natura contractului: prestari servicii • Castiguri intre 7.20 - 8.25 GBP/ ora • Numarul de ore de munca: media anuala este de 37,5 ore/ saptamana, insa se poate ajunge si la 60 ore/ saptamana • 1-2 zile libere pe saptamana, stabilite de comun acord cu beneficiarul serviciilor • Durata contractului: 12 luni cu posibilitate de prelungire PROFILUL IDEAL: • Seriozitate, comunicativitate, putere de munca si abilitati de (auto)organizare • Stare medicala generala buna COSTURI: - FARA TARIF DE MEDIERE! - FARA TARIF DE INSCRIERE - Bilet de avion - Bani de buzunar Va dorim succes, Banca de Joburi

Cerinte

• Seriozitate, comunicativitate, putere de munca si abilitati de (auto)organizare • Stare medicala generala buna Nu se cere cunoasterea limbii engleze, calificare sau experienta.

5 pozitii disponibile 10 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai