Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru partenerii nostri din Germania transatori-macelari, cu punct de lucru in Germania. Contractele de munca se incheie pe o perioada nedeterminata, conform legislatiei in vigoare. Descrierea postului: Fasonare carne de pui. Asiguram echipamentul de protectie, cazare si asigurare de sanatate. Cerinte: Experienta in domeniu si calificare de macelar. Persoanele care cunosc limba germana sau care au lucrat in strainatate au prioritate. Salarizare: Salar atractiv, ce se calculeaza dupa orele lucrate si productivitate. Salariul se vireaza pe cardul angajatului, lunar. Asigurare: Toti angajatii sunt asigurati.

Cerinte

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja