Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam, pentru plecare urgenta la post, soferi cu experienta posesori permis auto categoriile B, C+E cu varsta maxima 40 ani.Munca se va desfasura la un circ din Marea Britanie si implica desfasurarea urmatoarelor activitati: transport dotari circ in perioada in care acesta se deplaseaza dintr-o locatie in alta; in restul timpului vor ajuta la montarea demontarea circului, vor pastra curatenia, vor asigura sustinere pentru artisti la organizarea spectacolelor etc.Munca la circ nu implica existenta unui program fix; programul de munca este stabilit in functie de modul in care sunt organizate spectacolele. Durata muncii: pana in luna noiembrie 2015, urmand ca in sezonul viitor circul sa recheme la lucru angajatii care au facut fata sarcinilor de munca. Se ofera cazare gratuita, in conditii decente, cu acces la utilitati si dotari pentru prepararea hranei. Salariul se plateste saptamanal, in suma de 225GBP net(bani in mana). Daca sunt persoane interesate, le rugam sa trimita aplicatia inclusiv pe adresa de -mail a firmei noastre.Aplicatia va consta in CV redactat in limba engleza/romana, fotografie color corp intreg, copie permis auto. Plecarile sunt garantate si sigure!

Cerinte

Cerinte obligatorii: - permis auto categoriile B,C+E - experienta de lucru pe camion(gen TIR) - varsta maxima 40 ani - cunostinte elementare de limba engleza - seriozitate - capacitate de adaptare la specificul programului de lucru - posibilitate de a onora locul de munca in maxim 2 saptamani - acceptarea conditiilor primite de la recrutor

10 pozitii disponibile 19 persoane au aplicat deja