Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru plecare urgenta la post doi soferi posesori permis auto categoriile C+E.Plecarile sunt garantate si nu se plateste comision in tara. Soferii vor lucra pentru un circ din Marea Britanie, vor avea conditii decente de munca si cazare, programul de lucru se respecta cu strictete. Atributii: transport echipamente in perioada cand circul se deplaseaza dintr-o locatie in alta, in restul timpului vor presta si alte munci, ca de exemplu: montare/demontare circ, ajutor la spectacole etc. Se asigura gratuit cazare in rulote/vagoane de circ iar salariul se plateste saptamanal in suma de 225 lire sterline/saptamana.Contractul este pana in luna noiembrie, iar cei mai buni lucratori vor fi rechemati in sezonul urmator direct de catre angajator fara plata taxe de mediere!

Cerinte

Cerinte obligatorii: _ varsta maxima 40 ani - experienta pe post similar(sofer camion) - cunostintele de limba engleza nu sunt obligatorii dar constituie avantaj - disponibilitate de a se prezenta la post la finele acestei saptamani - acceptarea cerintelor primite de la recrutor

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja