Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru plecare urgenta la post soferi posesori permis auto B+C.Soferii vor lucra la un parc de distractii din Suedia in urmatoarele conditii: -durata contractului: pana la finele sezonului de spectacole(nov. 2015) - cazare asigurata gratuit in rulote/vagon de circ - masa asigurata gratuit - salariu: 35 euro/zi.Plata se face saptamanal. - atributii: efectueaza activitati de transport cand se muta locatia parcului de distractii(o data pe luna) in restul timpului face munci necalificate. Persoanele interesate sunt rugate sa aplice inclusiv pe adresa de e-mail a firmei noastre.Plecarile sunt programate in jurul datei de 20 martie 2015.

Cerinte

Cerinte minimale: -permis auto categoria B+C - disponibilitate pentru plecare rapida la post - stare de sanatate foarte buna - disponibilitate pentru lucru in regim de program prelungit - acceptarea conditiilor primite de la recrutor Cunostintele de limba engleza prezinta avantaj.

3 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja