Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

recrutam in numele unui client stabil pe piata britanica din domeniul reparatii auto dupa accidente pentru firme de asigurari auto, VOPSITOR AUTO- MASINI MICI ATRIBUTII: VOPSIRE PANOURI VECHI SI INDEREPTATE SAU VOPSIRE SI AJUSTARE PANOUR NOI METALICE SAU ALIAJE PLASTIC ALE MASINILOR ACCIDENTATE. SALARI ATRACTIVE, IN FUNCTIE DE EXPERIENTA INTRE £9- £10.50 PE ORA PROGRAM DE LUCRU 47.5 ORE PE SAPTAMANA, DE LUNI PANA VINERI, INTRE ORELE 8 SI 6, SI 2 SAMBETE PE LUNA, INTRE 8 SI 1. SE OFERA BONUSURI CELOR MAI CAPABILI MECANICI DIN ECHIPA.

Cerinte

EXPERIENTA IN DOMENIUL REPARATII MASINI ACCIDENTATE MINIM 5 ANI CUNOSTINTE DE LIMBA ENGLEZA LA NIVEL CONVERSATIONAL DEXTERITATE IN A MANUI UTILAJE SPECIFICE POSTULUI, IN SPECIAL VA ROG SA SPECIFICATI CE UTILAJE/PRESE ATI FOLOSIT PENTRU INDREPTAREA PARTILOR METALICE. PRIORITATE VA FI OFERITA CELOR CARE POT PRACTICA ATAT MESERIA DE MECANIC REPARATII AUTO, CAT SI CEA DE TINICHIGIU SI/SAU VOPSITOR. NU PERCEPEM COMISIOANE , SINGURELE COSTURI SUNT CELE DE TRANSPORT PENTRU A VENI IN ANGLIA SI CHIRIA INITIALA DACA DORITI CA FIRMA ANGAJATOARE SA VA GASESCA CAZARE. ACEASTA SUMA IN AVANS NU VA DEPASI £200, SI POATE FI NEGOCIATA PENTRU CEI CARE NU DISPUN DE FONDURI IN AVANS.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai