Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Tara:Germania Locatie : Wangen Salariu : 10 euro brut pe ora, din Mai salariul va fi 10.10 euro brut pe ora Ce ofera Angajatorul :  Perioada contractului: nedeterminata  Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,  Asigurari sociale,  Asigurari medicale,  Cazare : asigurata de angajator GRATUIT  Costul transportului este suportat de candidat  Ore suplimentare ,  Concediu platit,

Cerinte

Tara:Germania Locatie : Wangen Salariu : 10 euro brut pe ora, din Mai salariul va fi 10.10 euro brut pe ora Ce ofera Angajatorul :  Perioada contractului: nedeterminata  Se lucreaza in medie 40 de ore pe saptamana,  Asigurari sociale,  Asigurari medicale,  Cazare : asigurata de angajator GRATUIT  Costul transportului este suportat de candidat  Ore suplimentare ,  Concediu platit, Conditii de recrutare:  Obligatoriu: Diploma de Calificare  Cunostinte medii de limba germana si sau italiana scris si vorbit  Experienta

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja