Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Olanda

Descrierea jobului - Olanda

Angajăm URGENT VOPSITORI SPRAYERI pentru OLANDA! PLECARE IMEDIATĂ! CONTRACT TERMEN LUNG! CERINȚE: - Experiența în vopsitorie câmp electrostatic - domeniul naval și industrial; - Engleza nivel conversațional; - Carnetul de conducere(categoria B) reprezintă un plus; BENEFICII: - cazare asigurată și suportată în totalitate de DB Work ro; - transport internațional și local asigurat în totalitate de DB Work ro; - asigurare medicală; - examen VCA gratuit; - ore suplimentare plătite.

Cerinte

CERINȚE: - Experiența în vopsitorie câmp electrostatic - domeniul naval și industrial; - Engleza nivel conversațional; - Carnetul de conducere(categoria B) reprezintă un plus; BENEFICII: - cazare asigurată și suportată în totalitate de DB Work ro; - transport internațional și local asigurat în totalitate de DB Work ro; - asigurare medicală; - examen VCA gratuit; - ore suplimentare plătite.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai