Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Anglia

Descrierea jobului - Anglia

Se cauta echipa de 5 persoane ( tinichigii, vopsitori, preparatori ) care sa lucreze la un service auto din Worchester. Se necesita efectuarea de lucrari pentru masini cu avarii usoare: - indreptare tabla ( daca e cazul ); - chituire; - slefuire si pregatire masina pentru vopsire; - vopsire; - mixare culori vopsea. Echipa formata din cei cinci angajati, din care unul trebuie sa vorbeasca engleza la nivel mediu, ceilalti patru membri la un nivel incepator.

Cerinte

Salarizare: - Team Leader-ul ( vorbitor de engleza ) are un tarif orar de 11 GBP brut/ora; - Membrii echipei au un tarif orar de 10 GBP brut/ora. - Timp de munca: 40 ore/saptamana Contract de munca semnat si declarat in UK Se asigura cazarea platita de angajator in prima luna si apoi se va deduce din salariu Preluare de la aeroport FARA TAXE/COMISIOANE!

5 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai