Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza Reprezentant vanzari online si telefonic in showroom pentru o companie renumita din Cluj-Napoca Nu percepem comision!!! Oferta: -Salarizare: 1600 RON brut/ luna +comision din vanzari -Angajare pe perioada nedeterminata -Mediu de lucru curat si atractiv Descriere: Promovarea produselor si vanzarea produselor catre clienti Preluarea comenzilor de la clienti Stabilirea si dezvoltarea relatiei profesionale cu clientii Mediu de lucru atractiv Candidatul ideal pentru aceasta pozitie: - persoana cu bune abilitati organizatorice si carisma de conducere - are abilitati bune de vanzare - are abilitati bune de vorbire si relationare cu clientii - este dinamic, responsabil, perseverent, atent la detalii - trateaza bine factorii de sustenabilitate, gestionarea riscurilor - traieste conform unei etici nepatate - are prezenta fizica ingrijita;

Cerinte

Trebuie sa indepliniti urmatoarele cerinte pentru ocuparea acestui loc de munca: -limba Engleza la nivel conversational -experienta in urmatoarele domenii: vanzari online, vanzari prin telefon, call center -studii superioare -persoana serioasa -aptitudini bune de comunicare

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja