Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 4 persoane pentru un proiect sezonier in regiunea Ron-Alpi. Un magazin alimentar de panificatie din statiune are nevoie de 4 Vanzatoare. Veti lucra atat in sezonul de vara cat si pentru sezonul de ski. Avem nevoie de seriozitate, amabilitate si dorinta de munca. Beneficii: Salarizarea bruta este de 1600 euro/luna/persoana. Cazarea in suma de 400 euro/luna/persoana este oferita Gratuit de catre firma angajatoare. Transportul la inceput si la final de misiune este asigurat. Poate fi o colaborare de lunga durata, clientul are nevoie de dvs in functie de sezon.

Cerinte

Un minimum de experienta in Franta reprezinta un real avantaj. Cunostintele de limba franceza la nivel conversational sunt obligatorii pentru ca veti avea contact direct cu clientii magazinului. Daca sunteti o persoana placuta si rabdatoare trimiteti-mi CV-ul dvs.

4 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja