Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Responsabilitati Sa stie sa interactioneze cu clientii; Sa fie punctuala si zambitoare; Sa fie dedicata Brandului pe care il reprezinta; Sa fie responsabila; Sa isi doreasca un loc de munca stabil; Se ofera: Contract de munca pe perioada nedeterminata; Salariu 1700 lei/lunar; Program de lucru: 7:00 – 16:00 de Luni - Sambata si un weekend liber pe luna; Perioada de proba este de cel mult 90 de zile in magazinul din "Dragonul Rosu"; Beneficii oferite: Salariu, bonusuri, contract de munca, transport, o masa calda sau tichete de masa; Descrierea firmei GOLDEN FISH este afacerea de succes a doi antreprenori români care, începând cu anul 2007, au dezvoltat firma . Firma s-a extins într-un ritm constant şi rapid, dar pe lângă calcule şi cifre, cel mai important capital al modelului de business GOLDEN FISH este cel uman. Angajaţii care lucrează în aceasta firma alcătuiesc o familie, dinamică, pragmatică şi mereu atentă la cerinţele, planurile şi nevoile clienţilor şi partenerilor noştri. Echipa noastra este alcatuita din oameni responsabili, profesionisti, dedicati, capabili sa raspunda celor mai delicate cerinte ale clientilor sai. Tel: 0758. 194. 041

Cerinte

Cerinte Atitudine pozitiva; Persoana organizata si motivata; Capacitate de lucru in echipa; Experienta in vanzari constituie un avantaj; Serviciile oferite clientilor companiei cu preponderenta in zona customer care, customer satisfaction, marketing, vanzari, statisticilor de piata, etc, ajuta la dezvoltarea accelerata a unor relatii puternice, durabile cu clientii existenti, precum si cresterea portofoliului prin atragerea de noi potentiali clienti.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai