Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vânzătoare/ cameristă Rent-a-car/ Hotel, Corfu Număr poziții: 3 Dată începere: imediat Profil candidat: Cunoștințe limba engleză nivel avansat Experiență ca și cameristă minimum 6 luni Vârsta maximă: 33 de ani Permis conducere categoria B obligatoriu Ofertă: Salariu: 600 euro Cazare și masă asigurate Asigurare socială Contract sezonier (martie-octombrie) Vă rugăm aplicați doar cu CV în limba engleză și fotografie full body

Cerinte

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja