Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

SC. Infomunca Recruitment SRL. recruteaza vanzatoare pentru o cofetarie din Cluj-Napoca Nu percepem comision sau alte taxe!!!Experienta de vanzator in cofetarie reprezinta avantaj!!! Salarizare: 1500lei net/ luna + prajituri in valoare de 80 lei/luna Experienta de vanzator in cofetarie reprezinta avantaj Atributii: Servirea Clientilor in mod corespunzator Aranjarea prajiturilor fara deteriorarea acestora Conoaste toate produsele si utilitatea acestora, fiind in stare sa informeze clientul despre toate produsele. Impachetarea produselor la cerinta clientilor Incasarea banilor de la clienti Elibereaza tuturor clientilor bonuri de casa

Cerinte

Angajatorul are urmatoarele cerinte pentru ocuparea posturilor: -Experienta in vanzari -Persoana serioasa, muncitoare -Persoana comunicativa, sociabila -Aspect ingrijit

3 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai