Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Companie recruteaza tineri cu foarte bune abilitati de comunicare/ vanzare pentru a vinde produse cosmetice naturale pe standuri aflate in mall- uri din Germania. Vanzarile se bazeaza pe mici demonstratii practice asupra clientilor, atributiile fiind o combinatie intre atributiile unui promoter si cele ale unui vanzator pe stand. La sosire candidatii vor beneficia de training.

Cerinte

- Vanzarea produselor cosmetice de top comercializate de catre magazin; - Interactiunea cu clientii si efectuarea de prezentari ale produselor comercializate; - Oferirea de sfaturi clientilor; - Incasarea banilor de la clienti pentru vanzarea produselor; - Indeplinirea targhetelor de vanzare cerute de firma. - tinere cu varste intre 20- 30 ani, - limba engleza nivel mediu + limba germana nivel mediu - experienta in promotii, vanzari sau servicii de infrumusetare reprezinta avantaj, - dorinta de a castiga cat mai mult, - perseverenta, - personalitate dinamica, - foarte bune abilitati de comunicare. -nu au cazier judiciar; -sunt clinic sanatoase, atat fizic cat si psihic.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Engleza

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

15 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja