Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

Pentru clientul nostru, unul dintre cele mai importante lanturi de supermarketuri, angajam Vanzator mezeluri / panificatie. Locatie: Mall Platinia si Centru Tine evidenta stocurilor de marfa si asigura aprovizionarea departamentului; Verifica termenul de valabilitate si nivelul de calitate al produselor; Interactioneaza cu clientii in mod direct, oferindu-le sprijin; Foloseste corespunzator echipamentele ce deservesc departamentul; Contribuie la asigurarea unei imagini placute a magazinului.

Cerinte

Minim 8 clase absolvite; Disponibilitate de a lucra in schimburi; Orientare catre client si catre solutii. Oferta contine: Pachet salarial fix; Tichete de masa; Sistem de bonificare: bonusuri lunare, prima de inventar, prima pentru recomandarea unui nou angajat; Decontarea transportului.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Scoala generala

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai