Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Responsabilități: • Procesarea de materie primă • Prepararea salatelor și produselor complementare; • Relaționarea cu clienții și pregătirea comenzilor; • Operarea pe casele de marcat; • Consilierea clienților în alegerea celor mai potrivite produse. Salad Box îţi oferă: • Program flexibil (full time sau part time); • Pachet salarial atractiv; • Bonusuri în funcție de performanțe; • Tichete de masă; • Mediu de lucru profesionist; • Oportunităţi de avansare și siguranță pe termen lung.

Cerinte

Intră în echipa Salad Box dacă: • Eşti responsabil; • Eşti o persoană care își dorește să se dezvolte; • Îți place să relaționezi cu clienţii; • Te motivează munca în echipă; • Ai experiență în domeniu sau dorești să câștigi experiență. Descrierea companiei: SALADBOX este o companie românească, cu restaurante în ţară şi străinătate, care oferă cea mai diversă gamă de salate predefinite şi produce complementare sănătoase. Viziunea Salad Box este de a oferi un produs de calitate, sănătos, la un preț accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ. Dacă doreşti să te alături unei echipe dinamice care învaţă şi se dezvoltă continuu, aplică acum la acest job pe site-ul companiei Salad Box .

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

10 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja