Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Participă la prepararea și servirea clătitelor; Asigurarea unei atmosfere calde și primitoare; Comercializează prin ambalare sau servire directă a produselor din unitatea respectivă; Răspunde de respectarea normelor sanitare. Oferta: Se oferă salariu fix + tichete de masă, contract de muncă; Beneficii și facilități acordate angajaților Continental Hotels, inclusiv în cadrul hotelurilor Continental și Ibis; Planuri de Dezvoltare Profesională și training, activități sociale în cadrul companiei.

Cerinte

Căutăm o persoană organizată și cu spirit de echipă pentru echipa hotelului Continental Suceava. Oferim un loc de muncă în Suceava stabil, într-un mediu de lucru motivant, sigur și plăcut! Poziție: vânzător clătitărie Candidatul ideal: Abilități de organizare; Abilități de customer care; Atenție distributivă; Initiațivă; Orientare către rezultate și perseverență. Cerințe: Absolvent studii medii sau școală profesională – „lucrător în alimentația publică”; Cunoștințe referitoare la procedurile corecte de marcare a documentelor fiscale; Cunoștințe legate de depozitare și prelucrare; Cunoștințe medii de conversație în limba engleză. Program în ture și în weekend.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai