Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

S.C. Infomunca S.R.L. recruteaza personal pentru postul de vanzator in farmacie veterinara Nu percepem comision! Locatii: Sibiu si Petrosani Ce ofera angajatorul: - Salariu motivant+ comision din vanzari, se va discuta cu angajatorul la interviu - Mediu de lucru placut si organizat. Responsabilitatile postului: • Promovarea si vanzarea hranei, accesoriilor si produselor farmaceutice; • Identificarea nevoilor pacientilor si formularea recomandarilor; • Informarea pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri; • Evaluarea stocului, in corelatie cu vanzarea zilnica si realizarea listei de propuneri pentru comenzile către furnizori; • Operarea tuturor documetelor legale aferente activitatii farmaciei veterinare.

Cerinte

- Poate fi absolvent de liceu agricol, tehnician veterinar - Abilitati de comunicare si negociere; - Perseverenta, orientare spre solutii si rezultate; - Cunostinte operare PC (Word, Excel);

2 pozitii disponibile