Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Căutăm o persoană dinamică, serioasă și responsabilă pentru a se alătura echipei din magazinul nostru din Arad. În calitate de Vânzător polivalent, principalele tale responsabilități vor fi: - Cunoașterea și punerea în valoare a produselor din magazin; - Verificarea produselor primite și a calității acestora; - Respectarea regulilor de curățenie și de igienă aferente magazinului; - Să dea dovadă de amabilitate și promptitudine în relația cu clienții.

Cerinte

Pentru a reusi în această misiune este nevoie de: - Experiență în domeniu - reprezintă un avantaj; - Orientare și deschidere către client; - Responsabilitate și seriozitate; - Dinamism și spirit de inițiativă; - Flexibilitate și spirit de echipă. Beneficii: - Formare la nivel internaţional; - Reale oportunitati de dezvoltare a unei cariere intr-un mediu profesionist, alaturi de o echipa dinamica si de succes; - Pachet salarial atractiv.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja