Detalii loc de munca

Descrierea jobului

SC Infomunca SRL recruteaza tineri talentati , dornici sa se afirme in domeniul vanzarilor. Se solicita baieti si fete pentru postul de asistent vanzari pentru o companie de produse cosmetice. Experienta in domeniul vanzarilor este un avantaj. Se accepta numai persoane cu varste cuprinse intre 18 si 35 de ani. Salariul este sub forma de comision in prima luna urmand apoi sa creasca la 800 de euro plus comision dein vanzari. Se asigura cazare GRATUIT in prima luna. Chiria este asigurata contra const 300 de euro / luna

Cerinte

Cunostinte de limba engleza la nivel conversational - avansat Experienta in domeniul vanzarilor este un avantaj insa nu este o conditie eliminatorie. Se solicita tineri dornici de a face cariera in domeniul vanzarilor cu varste cuprinse intre 18 si 35 de ani. NU SE SOLICITA COMISION PENTRU ACEASTA OFERTA ! NU EXISTA TAXE ASCUNSE!

20 pozitii disponibile 40 persoane au aplicat deja